Reklaminės spaudos privalumai
Skaitmeninių technologijų amžiuje vis daugiau kompanijų komunikacijai ir reklamai renkasi skaitmeninius informacijos sklaidos kanalus. Moderniame pasaulyje žmonės šios informacijos gauna itin didžiuliais kiekiais. Todėl spausdinta reklama išsaugo savo reikšmę ir poveikį – ją galima pačiupinėti, yra maloniau skaityti, o susidomėjus galima pasilikti aplanke ar stalčiuje.

Detalės sukuria kokybės jausmą
Mes skiriame daug dėmesio detalėms, kurios, mūsų manymu, yra labai svarbios. Reklaminė spauda perteikia ne tik vizualią informaciją, tačiau leidžia pajusti popieriaus tekstūrą, kokybę ir kitus elementus; kitaip nei skaitmeninėje reklamoje, egzistuoja geresnės galimybės komunikacijai su potencialiu ar esamu klientu, todėl galima sukurti papildomą vertę Jūsų prekės ženklui.

Platus reklaminės spaudos gaminių spektras
Spaustuvė DIDMENA gali pasiūlyti platų reklaminių spaudos gaminių spektrą - nuo paprastos skrajutės ar plakato iki išskirtinio meniu ar produktų katalogo. Spaudos galimybės ir naujos technologijos bei patirtis leidžia mums pasiūlyti tiek laiko patikrintus ir ekonomiškus, tiek įdomius ir novatoriškus sprendimus.